Regulamin serwisu Rentigo.pl

Definicje

 • Rentigo.pl – jest serwisem skoncentrowanym wyłącznie na promocji ogłoszeń związanych z szeroko rozumianym wynajmem. Właścicielem serwisu jest Michał Dul, siedziba przedsiębiorstwa mieści się we Wrocławiu przy ul. Okrzei 16/1. NIP 190734, REGON 020571649
 • Użytkownik- osoba prawna lub fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, a także prowadząca działalność gospodarczą jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, która po przejściu procedury rejestracyjnej posiada możliwość dodawania ogłoszeń do serwisu Rentigo.pl oraz ich modyfikację.

Postanowienia regulaminu

 1. Użytkownikiem serwisu Rentigo.pl może być osoba prawna lub fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, a także prowadząca działalność gospodarczą jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.
 2. Warunkiem założenia konta w serwisie Rentigo.pl jest posiadanie aktywnego konta e-mail
 3. Dodawanie oraz modyfikowanie ogłoszeń jest bezpłatne. Opłaty za pozycjonowanie oraz dodatkowe usługi promujące dodane w serwisie Rentigo.pl ogłoszenia zawarte są w cenniku.
 4. Ogłoszenia zamieszczane na stronie serwisu Rentigo.pl muszą zawierać treść zgodne z prawdą.
 5. Ogłoszenia muszą być przypisane do odpowiednich im kategorii.
 6. Ogłoszenia nie mogą zawierać treści uznawanych za wulgarne i obraźliwe, treści pornograficznych, rasistowskich bądź innych naruszających normy etyczne.
 7. Ogłoszenia dodawane są do serwisu na czas określony
 8. Użytkownik ma możliwość dodania do serwisu nieograniczonej liczy ogłoszeń, jednak ogłoszenia o zbliżonej treści zawarte w jednej podkategorii będą usuwane przez moderatora.
 9. Dodane ogłoszenia mogą być dowolną liczbę razy modyfikowane przez użytkownika.
 10. Treść ogłoszenia umieszczonego na stronie serwisu Rentigo.pl musi dotyczyć bezpośrednio wynajmu określonego przedmiotu, lokum, miejsca bądź pomieszczenia. Zakazane jest umieszczanie na stronie Rentigo.pl ogłoszeń promujących ogólną działalność wypożyczalni. Do tego celu przeznaczony jest serwis CentrumWypozyczalni.pl
 11. Zakazane jest dodawanie do serwisu Rentigo.pl ogłoszeń o treściach innych niż związanych z szeroko rozumianym wynajmem, dzierżawą, wypożyczaniem czy leasingiem operacyjnym.
 12. Ogłoszenia nie dostosowane do regulaminu będą z serwisu usuwane bądź modyfikowane.
 13. Serwis Rentigo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych ogłoszeń
 14. Serwis Rentigo.pl jest jedynie pośrednikiem między oferującym wynajem i wynajmującym i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wynikłe z realizacji transakcji
 15. Rentigo.pl zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego Regulaminu i zobowiązuje się powiadamiać Użytkowników o takiej zmianie e-mailem.
 16. Rentigo.pl może zawiesić konto Użytkownikom nie stosującym się do powyższego regulaminu.
 17. Użytkownikom serwisu rentigo.pl nie przysługują wobec Michał Dul roszczenia z tytułu przerw w działaniu serwisu.

Usługi dodatkowe

1. Zarejestrowany użytkownik ma możliwość wykupu usług dodatkowych:

1.1. Promocja w kategorii – oferty będą wyświetlana na górze listy w danej kategorii, nad innymi nie promowanymi w ten sposób ogłoszeniami, bez względu na kryterium poszukiwań. Dodatkowo oferta będzie wyświetlana na kolorowym tle w wynikach wyszukiwania.

1.2. Promocja na stronie głównej – oferty będą wyświetlane na stronie głównej serwisu. Ogłoszenia wyświetlane są wraz ze zdjęciem i tytułem ogłoszenia w sposób rotacyjny. Losowane są 4 ogłoszenia z puli wszystkich ogłoszeń z wykupioną opcją promocji na stronie głównej.

1.3. Promocja na stronie głównej w wyróżnionym miejscu – oferty będą wyświetlane na stronie głównej serwisu. Ogłoszenia wyświetlane są wraz ze zdjęciem i tytułem ogłoszenia w sposób rotacyjny. Losowane są 2 ogłoszenia z puli wszystkich ogłoszeń z wykupioną opcją promocji na stronie głównej.

O nas | Regulamin | Polityka Prywatności | Cennik | Kontakt
© 2007 Rentigo.pl, grafika: WebImperess
kod PHP: PHPware.pl